मुख्य समाचारसमाचारस्वास्थ्य

कोरोना संक्रमण थप २५५९ जनामा पाँच जनाको मृत्‍यु,

कोरोना संक्रमण थप २५५९ जनामा पाँच जनाको मृत्‍यु,

[mashshare]

वैशाख,१० काठमाडौँ । पछिल्लो समय २४ घण्टामा थप २५५९ जनामा (कोभिड-१९)कोरोना भाइरसको संक्रमणको पुष्टि भएको छ ।

पीसीआर परीक्षणबाट ८७९८ एन्टिजेन परीक्षणबाट २४४९ र ८६६ जना गरी जम्‍मा २५५९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा पाँचजनाको मृत्‍यु भएको जानकारी दिएको छ । २४ घण्टामा ४१० जना संक्रमणमुक्त भएर फर्किएको छन् ।अहिले देशभर कोरोना भाइरसका १४ हजार सात सय २४ सक्रिय संक्रमित सख्या रहेका छ । अहिले कोरोना संक्रमणबाट डिस्चार्ज हुनेको संख्या २ लाख ७६ हजार ७सय ५५ छन ।

पछिल्लो २४ घण्टा काठमाडौं उपत्यकामा ९४० जना

पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौं उपत्यकामा थप मात्र ९४० जनामा (कोभिड-१९)कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । काठमाडौंमा ७६० जना, भक्तपुरमा ७४ जना र ललितपुरमा १०६ जना कोरोना संक्रमित भेटिएका छन्।बाँकेमा ३५४ , रुपन्देहीमा २२१, सुर्खेतमा ९१, दाङमा ७९, मोरङमा ७४, कैलालीमा ७२, कास्कीमा ६७, पर्सामा ६२, बर्दियामा ३९, पाल्पामा ३२, धनुषामा ३१ र मकवानपुरमा ३० जना संक्रमित भेटिएका छन् ।

चितवनमा २७, काभ्रेपलाञ्चोक र कञ्चनपुरमा २२/२२, बारामा २१, नवलपरासी पश्चिममा १७, कपिलवस्तुमा १५, महोत्तरी र गुल्मीमा १४/१४, रौतहट र अर्घाखाँचीमा १३/१३ जना, नुवाकोटमा १२, सुनसरी र वाग्लुङमा ११/११ जनामा पनि कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा संक्रमित भएकामध्ये ९ वर्ष मुनिका ५४ जना बालबालिका र १० देखि १९ वर्ष मुनिका १९९ जना रहेका छन् ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close