मुख्य समाचारसमाचार

गृहमन्त्री र सचिवलाइ ध्यानाकर्षण,घरमा ढुंगा प्रहारगर्दा सुरक्षा निकायले कुनै चासो नदेखाएको : सांसद झपट रावल

गृहमन्त्री र सचिवलाइ ध्यानाकर्षण,घरमा ढुंगा प्रहारगर्दा सुरक्षा निकायले कुनै चासो नदेखाएको : सांसद झपट रावल

[mashshare]

मनोज कार्की

वैशाख,३ काठमाडौं । बिहीबार राज्य व्यवस्था समितिकोको बैठकमा बोल्दै सांसद रावलले गएराति १२ बजे म बस्ने घरमा ढुंगा हानिएको बताउनु भएको हो। आफूले प्रहरी कन्ट्रोल १०० मा फोन गरेर जानकारी गराउँदा समेत कुनै कारबाही नभएको उहाले बताउनु भयो।

बानेस्वोरको ‘शान्तिनगरस्थित म बस्ने घरमा ५-१० मिनेटको फरकमा ढुंगा हानिएको थियो।मैले प्रहरीलाइ १०० कन्ट्रोलमा फोन गर्दा नि फोन उठेन। कोटेश्वरमा फोन त्यो पनि फोन उठेन,’उहाले भानु भयो,हनुमानढोकाका फोन गरेपछि मात्रै लगभग ३०/३५ मिनेटमा प्रहरी मेरो घरमा आइपुगे। अनलाइन खबर सग कुरागर्दै मेरो कुनै कसैसग रिसिइबी छैन,छानबिन गरियोस् र संलग्नलाई कडा कारबाही होस् ।’

सुरक्षा निकायले तत्काल चासो नदेखाएकोबारे सांसद रावलले गृहमन्त्री र सचिवलाइ समेत उहाले ध्यानाकर्षण गराउनु भएका छ।

नेकपा एमाले सांसद झपट रावल कैलालीबाट निर्वाचित सांसद हुनु हुन्छ । एमालेभित्रको अन्तरसंघर्षमा उनी माधव नेपालको पक्षमा हुनु हुन्छ ।सांसद रावल वर्तमान सरकारको खरो आलोचक समेत हुन्।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close