मनोरन्जनसमाचार

शंकर अधिकारी घायलको लेखन/ निर्देशन रहेको रिभेन्ज मुविको पहिलो पोस्टर सार्बजनिक

शंकर अधिकारी घायलको लेखन/ निर्देशन रहेको रिभेन्ज मुविको पहिलो पोस्टर सार्बजनिक

[mashshare]
२५ चैत  डिएस डिजिटल सिनेमाको ब्यानरमा मोहन गमालको प्रस्तुति अमन कुमार देव को निर्माण अनि शंकर अधिकारी घायलको लेखन/ निर्देशन रहेको रिभेन्ज मुविको पहिलो पोस्टर सार्बजनिक गरिएकोछ । पोस्टर मुविको छवि उजागर गरेकोछ।
रिभेन्ज मुविमा खगेन्द्र घिमिरे ,रोशन बिसि, विशाल अग्रवाल , रविन श्री, प्रीतिका शर्मा, रेनु थापा , माया चाहर, पदम सुनार, आर जे भिलेन को मुख्य अभिनय रहेको छ भने कृष्ण पाण्डे को छायांकन ,राजन महर्जन को नृत्य देव महर्जन को द्वन्द सानू सबिक को ड्रोन बिश्वास भण्डारी को सम्पादन रहेको छ भने गीत शंकर अधिकारी घायल ,सुभाष गौतम ,इन्द्र श्रेष्ठ सरित, को संगीत ,सि एल शर्मा, शंकर अधिकारी घायल ,राजु लामा र पुर्ण सापकोटा को रहेको छ भने स्वर नित्याशिवा, दिपक लिम्बू पुर्ण सापकोटा , दिलु श्रेष्ठ को रहेको छ रिभेन्ज मुविको पार्स्वा संगीत राजेन्द्र बजगाइ को रहनेछ रिभेन्ज मुविको डिजिटल पार्टनर ओएस आर डिजिटल रहेको छ भने कोरोनाको कहर नरहे आगामी असारमा रिलिज गर्ने तयारी रहेकोछ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close