मुख्य समाचारसमाचार

आज होलीमा कडा चेकजाँच : ११७३ सवारी साधन कारबाहीमा

आज होलीमा कडा चेकजाँच : ११७३ सवारी साधन कारबाहीमा

[mashshare]

चैत, १५ काठमाडौं । होली खेलेर सवारीसाधन चलाउँदा दुर्घटना हुन सक्ने भन्दै ट्राफिक प्रहरीले चेकजाँचमा आज दिउसो कडाइ गरेको थियो। आइतबार अपरान्ह ४ बजेसम्ममा एक हजार १ सय ७३ वटा मोटरसाइकल तथा सवारीसाधनलाइ कारबाही गरेको छ ।

ट्राफिक प्रहरी महाशाखाका प्रमुख जनक भट्टराईका जानकारी दिए अनुसार ४ सय ५८ वटा सवारीसाधनलाई अझै होल्डमै राखिएको र ‘उनीहरुलाई पनि भरेसम्ममा स्क्रिनिङ गरेर कारबाही गर्छौं’, प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक (एसएसपी) भट्टराईले भनुभयो ‘मादक पदार्थ सेवन गरेर कुदाउने ३१ जनाविरुद्ध कारबाही गरिसकेको बताउनु भएको छ ।’

फागु होली पर्व मर्यादित बनाउन चेकजाँचमा कडाइ गरिएको उहाले बताउनु भएको छ । उहाको अनुसार आइतबार हालसम्म उपत्यका भित्रमा कुनै तेस्तो ठूलो दुर्घटना पनि भएको छैन । ट्राफिक प्रहरीले उपत्यकाभर ९० वटा चेक पोइन्ट राखेर चेकजाँच गरिरहेको छ भने ७ सय बढी ट्राफिक प्रहरीलाइ परिचालित गरेको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close