मुख्य समाचारसमाचार

जंगली हात्तीको आक्रमणबाट एक महिलाको मृत्यु

जंगली हात्तीको आक्रमणबाट एक महिलाको मृत्यु

[mashshare]

मनोज जंग कार्की

काठमाडौं- भरतपुर चितवनमा जंगली हात्तीको आक्रमणबाट एक महिलाको मृत्यु भएको छ । भरतपुर–१३ गंगानगरमा आफ्नो भाइको घरमा बस्न गएकी भरतपुर–१३ उज्जवलनगरकी ५० वर्षीय तिलमाया भुजेलको हात्तीको आक्रमणबाट मृत्यु भएको हो ।

जंगली हात्तीले आज बिहान करिब ४ बजेतिर जंगल छेउको बस्तीमा प्रवेश गरी तीन वटा कच्ची घरमा आक्रमण गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरीक्षक सूर्य थापाले जानकारी दिए । हात्तीले करिब ६ वटा धानको बोरामा समेत क्षति पु¥याएको उनले बताए ।

हात्तीको आक्रमणबाट भरतपुर १३ गंगानगर बस्ने वर्ष ४५ को जीवन तामाङको घर पूर्णरुपमा क्षति भएको उनले बताए । त्यस्तै, सोही ठाउँका वर्ष ४६ को कृष्ण भुजेल र वर्ष ३९ को बले गोठको घर आंशिक क्षति भएको उनले बताए

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close