मनोरन्जनसमाचार

बरिष्ट कलाकार मदन दास श्रेष्ठको प्रमुख अतिथितामा गौरीशंकर च्छोरोल्पा मिडिया प्रा.लि द्धारा आयोजित शुभकामना कार्यक्रम सम्पन्न,

बरिष्ट कलाकार मदन दास श्रेष्ठको प्रमुख अतिथितामा गौरीशंकर च्छोरोल्पा मिडिया प्रा.लि द्धारा आयोजित शुभकामना कार्यक्रम सम्पन्न,

[mashshare]

रमिला योन्जन
गौरीशंकर च्छोरोल्पा मिडिया प्रा.लि द्धारा सनिबार एक शुभकामना कार्यक्रमको आयोजना भएको छ ।

उक्त कार्यक्रममा नेपाल सरकार साञ्चार प्रबिधि तथा सुचना मन्त्रालयको प्रेस विज्ञ राजिन्द्र मानन्धर तथा नेपाल सरकार साञ्चार तथा सुचना प्रबिधि मन्त्रालय अन्तर्गत विज्ञापन बोर्डको सदस्य बलाराम थापालाइ बधाई तथा शुभकामना दिदै गौरीशंकर च्छोरोल्पा मिडिया प्रा.लिले सम्मान पत्र समेत प्रदान गरेको हो ।

उक्त कार्यक्रममा प्रमुख अथिती बरिष्ट कलाकार मदन दास श्रेष्ठ तथा विषिस्ट अथिती सोभित उप्रेती र दोलाखा जिल्ला महिला सन्जाल अध्यक्ष महिला अधिकारकर्मी तारा तामाङ्ग च्छोरोल्पा टिभी व्यवस्थापन समितिको अध्यक्ष जानकी बज्राचार्य ,उपध्यक्ष बिक्रम आचर्या ,म्यनेजिंग डिरेक्टर राज तिमल्सिना ,सगिताकार शशि बिक्रम थापा लगायत अन्य बिभिन्न क्षेत्रको बिशिष्ठ ब्यक्तित्वहरुको उपस्थितिमा कार्यलयको रन्जना हलमा कार्यक्रम समपन्न भएको हो ।

 

 

 

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close