राजनिती

महत्वपूर्ण सम्झौता कार्यान्वयनको लागि नेपाल आएको हुँ : चीनका रक्षामन्त्री वेइ फेङहे

महत्वपूर्ण सम्झौता कार्यान्वयनको लागि नेपाल आएको हुँ : चीनका रक्षामन्त्री वेइ फेङहे

[mashshare]

काठमाण्डाै – चीनका रक्षामन्त्री वेइ फेङहे नेपाल भ्रमण आउनुभएको छ । रक्षामन्त्री वेइ फेङहे एक्काइस सदस्यीय प्रतिनिधिमण्डलको नेतृत्व गर्दै विशेष विमानबाट बिहान १० बजे त्रिभुवन विमानस्थल काठमाण्डौ आइपुग्नु भएको हो ।

गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादलले उहाँलाई विमानस्थलमै पुगेर स्वागत गर्नुभएको छ । फेङहेले नेपाल र चीनका राष्ट्रप्रमुखबीच विगतमा भएका महत्वपूर्ण सम्झौता कार्यान्वयनको सिलसिलामा आफू नेपाल आएको समेत बताउनुभएको छ ।

दुई देशबीचको सम्बन्धलाई थप सुदृढ बनाउने सैन्य सहयोग वृद्धि गर्नी उदेश्यका साथ आफ्नो भ्रमण रहेको बताउँदै फेङहेले दुई देशबीचको सम्बन्ध अझ झनै थप उचाईमा पुग्ने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो । उहाँ अहिले प्रधानसेनापति पूर्णचन्द्र थापासँग द्विपक्षीय वार्ताको लागि सैनिक मुख्यालय जंगी अड्डा भद्रकाली पुग्नुभएको छ ।

उहाँको राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी, रक्षामन्त्रालयको समेत कार्यभार सम्हाल्नुभएका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीसँग बेग्लाबेग्लै शिष्टाचार भेट गर्नुहुनेछ । परराष्ट्र मन्त्रालयले नेता वेइको यो भ्रमणलाई ‘कार्यगत’ भ्रमण भनेको छ । साथै भ्रमणले नेपाल र चीनबीचको सम्बन्ध सुदृढ हुने परराष्ट्र मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close