मौसमसमाचार

पश्चिमी वायुको प्रभावका कारण देशभरको मौसम बदली हुने

[mashshare]

मङ्सिर १०,बुधबार / जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले आज (बुधबार )को मौसम पूर्वानुमान जारी गरेको छ। देशभरको मौसम बुधबार आंशिकदेखि सामान्य बदली हुने महाशाखाले जनाएको छ ।पश्चिमी वायुको प्रभावका कारण देशभरको मौसम बदली हुने देखिएको हो ।हाल सुदूरपश्चिम, कर्णाली र गण्डकी प्रदेशमा आंशिकदेखि सामान्य बदली भएको छ । लुम्बिनी प्रदेश, बागमती प्रदेश र प्रदेश १ को पहाडी भूभागमा आंशिक बदलीको अवस्था छ । देशका अरु क्षेत्रमा भने मौसम सामान्यता सफा रहेको छ ।बुधबार दिउँसो बागमती, गण्डकी, लुम्बिनी, कर्णाली र सुदूरपश्चिम प्रदेशको पहाडी भू–भागमा सामान्य बदली रही देशका अन्य क्षेत्रमा आंशिक बदली हुने मौसमविदले बताएका छन् ।

बागमती, गण्डकी, कर्णाली र सुदूरपश्चिम प्रदेशको उच्च पहाडी तथा हिमाली भूभागका केही स्थानमा हल्का हिमपात हुनुका साथै सुदूरपश्चिम र कर्णाली प्रदेशका एक–दुई स्थानमा हल्का वर्षाको सम्भावना छ ।त्यस्तै राति प्रदेश १, बागमती, गण्डकी, लुम्बिनी, कर्णाली र सुदूरपश्चिम प्रदेशको पहाडी भू-भागमा सामान्य बदली रही अरु क्षेत्रमा आंशिक बदली हुनेछ ।

प्रदेश १, बागमती, गण्डकी, लुम्बिनी, कर्णाली र सुदूरपश्चिम प्रदेशको उच्च पहाडी तथा हिमाली भू-भागका केही स्थानमा हल्का हिमपातको सम्भावना रहेको छ । देशको पहाडी भू-भागको एक-दुई स्थानमा हल्का वर्षाको पनि संभावना छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close