समाचार

धरानमा थप २ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु

[mashshare]

धरानस्थित बीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा दुईजना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ ।

आकस्मिक कक्षमा उपचाररत इटहरी उपमहानगरपालिका ६ की ६० वर्षीया महिलाको बुधबार मृत्यु भएको हो । असोज २४ गते कोरोना संक्रमण पुष्टि भएकी उनमा मधुमेहको समस्या रहेको प्रतिष्ठानले जनाएको छ । मोरङको बेलबारी नगरपालिका १० का ३७ वर्षीय पुरुषको पनि उपचारकै मृत्यु भएको छ । बीपी कोभिड १९ अस्पतालमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close