समाचार

जननायक बीपी कोइरालाको ३८औं स्मृति दिवस दोलखामा यसरी मनाइयो

[mashshare]

बिशाल श्रेष्ठ
दोलखा,साउन ६ /नेपालका प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री तथा नेपाली काँग्रेसका संस्थापक नेता बीपी कोइरालाको ३८ औं स्मृति दिवस भव्यताको साथ मनाइयो आज दोलखामा नेपाल किसान संघले फलफूलको बिरुवा रोपेर र तरुण दल दोलखाले सरसफाइ गरि मनाइएको छ । किसान संघ दोलखाको आयोजनामा दोलखाको सदरमुकाम चरिकोट स्थित रहेको पसुपती कन्या मा बि र कोटिहोम परिसरमा फलफूलको बिरुवा रोपिएको थियो ।

यसैबीच चरिकोट पसुपती मन्दिर वरपर नेपाल तरुण दल दोलखाले सरसफाइ गरेको छ भने नेपाली काङ्ग्रेस दोलखाको पार्टी कार्यलयमा बिपि को तस्वीरमा माल्यारोपण गरेर बिपिलाई सम्झेको नेपाली काङ्ग्रेस दोलखाले जनाएको छ । कार्यक्रममा नेपाली काङ्ग्रेस दोलखाका सभापति रुद्र बहादुर खड्का , पुर्ब पार्टी सभापति उद्दब काफ्ले ,नेपाली काङ्ग्रेस दोलखा नेता बर्मा लामा ,ईश्वर नारायण मानन्धर , पार्टी सचीव बालकृष्ण आचार्य (सुर्य) बाबुकाजी बस्नेत ,गिता सिवाकोटी ,हरिसरण सिवाकोटी , भबेन्द्र कार्की , राजु लामा, सुदर्शन कार्की , नेपाल तरुण दल दोलखा का अध्यक्ष दवा साङ्गे शेर्पा ,नेपाल विद्यार्थी संघ दोलखा का अध्यक्ष भीम खड्का , नेपाल किसान संघ का अध्यक्ष सुरेन्द्र प्रधान ,सचीव मेनका चौलागाईं , जगत ब .श्रेष्ठ ,हरि बहादुर खड्का , पदम पाठक , प्रलाद कार्की ,बिदुर कार्की बिमल श्रेष्ठ तुल्साङ लामा , लोकेश दाहाल लगायत नेता तथा कार्यकर्ता को उल्लेखनीय सहभागी रहेको

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close