समाचार

नेबिसंघ दोलखाले लिपुलेकको लागि सरकारको चर्को बिरोध केपि शर्मा ओलि र मोदीको पुतल दहन ।

[mashshare]

दोलखा। हालै मात्र भारतले नेपाली भुमि लिपुलेक हुँदै चिनको तिब्बत स्थित मानसरोबर जाने मार्ग बनायको विरोधमा नेबिसंघ दोलखाले भारतिय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदि र नेपालका प्रधानमन्त्री केपि शर्मा ओलिको पुत्ला दहन गरेको छ। मोदी सरकार र ओलि सरकारको विरोधमा सोमबार साँझ दोलखाको सदरमुकाम चरिकोटमा राँके जुलुस प्रदर्शन गर्दै मोदि र ओलिको पुत्ला दहन गरेको नेबिसंघ दोलखाका नेता दिनेश श्रेष्ठले बताए।
लिपुलेकमा नेपाली भूमी अतिक्रमण गरेर सडक निर्माण गरेको विरोधमा नेपाल विद्यार्थी संघ दोलखाद्वारा राँके जुलुस प्रदर्शन गरेका थिए ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close