समाचार

लकडाउन उल्लङ्घन एक हजार एक सय २४ जना व्यक्ति, ६२ वटा सवारी साधन कारबाहीमा,विनापासका गाडी रोक्न गृहको निर्देशन/

[mashshare]

जेनिस खडका

१५ वैशाख, काठमाडौं । (कोभिड-१९) संक्रमणको रोक्न गरेको लकडाउनमा कडाइ गर्न गृह मन्त्रालयले  स्थानीय निकाय र प्रशासनलाई परिपत्र गरेको छ ।

साथै, सडकमा सवारी साधनको चाप पनि बढेको छ । लकडाउन खुकुलो भएको गुनासो बढेपछि गृह मन्त्रालयले सोमबार सुरक्षा निकाय र ७७ वटै जिल्लाका प्रशासन कार्यालयलाई परिपत्र गर्दै पासविनाका सवारी आवतजावतमा पूर्ण रुपमा रोक लगाउन निर्देशन दिएको छ ।

‘अत्यावश्क सेवाका लागि पास चाहिँदैन । अरुको हकमा विनापासका सवारी चलाउन नदिनू भनेर हामीले यसअघि नै परिपत्र गरेको हौँ,’ गृह मन्त्रालयका प्रवक्ता केदारनाथ शर्माले , ‘लकडाउन खुकुलो भएको गुनासो आएपछि आज फेरि परिपत्र गरेर त्यसलाई सम्झाएका छौँ ।’

गृहको परिपत्रलगत्तै प्रहरीले लकडाउन उल्लङ्घन गर्नेलाई कारबाही गर्न थालेको छ ।

महानगरीय प्रहरी कार्यालय, रानीपोखरीका अनुसार सोमबार मात्रै एक हजार एक सय २४ जना व्यक्ति उपत्यकाबाट कारबाहीमा परेका छन्  ६२ वटा सवारीसाधन पनि कारबाहीमा ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close