मुख्य समाचार

नेता गगन कुमार थापाले गरे सरकारको प्रसंशा, भने- हामी सरकारको साथमा छौं

[mashshare]

फागुन ४ काठमाडौं- नेपाली काँग्रेसका युवा नेता गगन कुमार थापाले चीनबाट नेपालीलाई उद्धार गरेकोमा नेपाल सरकारलाई धन्यवाद दिएका छन्। कोरोनाभाइरसको त्रासका बीच चीनमा रहेका नेपालीलाई स्वदेश फिर्ता ल्याएकोमा थापाले नेपाल सरकार,सम्बन्धित सबै निकाय र व्यक्तिहरूलाई धन्यवाद ज्ञापन गरेका हुन्।

सामाजिक संजाल ट्वीटरमा उनले लेखेका छन्, “काेराेना भाइरसकाे इपिसेन्टर चीनको वुहानमा रहेका नेपालीलाई उद्धार गरी ल्याउने कार्यमा संलग्न नेपाल सरकार,सम्बन्धित सबैनिकाय र व्यक्तिहरूलाई धन्यवाद!ति नेपालीको स्वास्थ्य,सुरक्षा,हेरचाह लगायत आवश्यक सम्पूर्ण व्यवस्थापनमा सरकारको प्रयासमा सबैको सहयोग आवश्यक छ।हामी सरकारको साथमा छौ। ”

Gagan Thapa

@thapagk

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close